McAfee VirusScan

McAfee VirusScan 9.2

Przystępny antywirus

Zalety

  • Prostota obsługi
  • Możliwość planowania skanów

Wady

  • Niezbyt wiele opcji konfiguracyjnych

Bardzo dobry
8

McAfee VirusScan to bardzo przyjemny w obsłudze program antywirusowy. Marka znanego producenta tego typu oprogramowania, McAfee zapewnia jego wysoką jakość.

McAfee VirusScan może się wydawać niepotrzebny, gdyż wirusów na komputery Mac jest na prawdę mało. Niemniej jednak zagrożenie istnieje i lepiej dmuchać na zimne, niż potem rozpaczać. Dodatkowo program wykrywa wirusy groźne dla systemu Windows i ogranicza ich rozprzestrzenianie się. Stosuje się go doraźnie, zatem nie zużywa cennych zasobów systemowych gdy jest niepotrzebny.

Obsługa McAfee VirusScan jest bardzo prosta. Wystarczy przeciągnąć plik lub folder, który chcemy przeskanować na okno programu i gotowe. Dostępna jest również opcja skanowania automatycznego o zaprogramowanej porze. Poza tym brak jakichkolwiek zaawansowanych funkcji. Program dysponuje bazą wirusów, którą możemy przeglądać, jeśli tylko przyjdzie na to ochota.

McAfee VirusScan to bardzo przyjazny użytkownikowi program antywirusowy. Nie obciąża systemu, a jednocześnie zabezpiecza przed groźnymi mikrobami komputerowego świata.

Najczęściej pobierane Programy antywirusowe na mac

Więcej
McAfee VirusScan

Download

McAfee VirusScan 9.2

Opinie użytkowników o McAfee VirusScan